Maujpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07AYTPK4440P1ZO
Call 08047629287 84% Response Rate
Send Enquiry
| Foam Type | p u foam sheet |
| Density | 20 kg/m3 |
| Sheet Thickness | 10 mm |
| Material | Pu Foam |
| Sheet Length | 1900 mm |
| Sheet Width | 1200 mm |
| Application | Packaging |
| Color | White |
p u foam sheet
View Complete details
| Material | Pu Foam |
| Color | White |
View Complete details
View Complete details