Maujpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07AYTPK4440P1ZO
Call 08047629287 81% Response Rate
Send Enquiry
| Form | Roll |
| Brand | Supreme |
| Water Absorption | 10 % |
| Thickness | 1 mm |
| Width | 1200 mm |
| Length | 50 m |
| Packing Type | 400 mts |
| Roll Width | inci |
| Multi Layer Width | 60 |
View Complete details
| Accessory Type | skin pad 500 set |
| Usage | Body Tattoo |
| Disposable | Yes |
| Material | p u foam |
| Packing Type | Pack Of 50 |
View Complete details
| Form | Roll |
| Water Absorption | 2 % |
| Brand | e p foam roll |
| Thickness | 4 mm |
| Width | 2000 mm |
| Length | 200 m |
View Complete details
| Zipper Type | Coil |
| Size No | No.3 |
| Open Type | Chain Only |
| Teeth Material | Nylon |
| Application | Garments |
| Slider Type | Auto Lock |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Round |
| Size | 32 |
| Thickness | 10 mm |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Non-Padded |
| Color | Skin |
| Finishing | Interlock |
| Country of Origin | Made in India |
Sports cup
View Complete details
View Complete details