Maujpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07AYTPK4440P1ZO
Call 08047629287 84% Response Rate
Send Enquiry
| Shape | Left Right |
| Fabric | Polyester |
| Size | 36 |
| Thickness | 10 mm |
| Bra Type | Padded |
| Pattern | Plain |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
| Usage/Application | bra cup LR |
View Complete details
| Shape | U-Shape |
| Fabric | Polyester |
| Thickness | 10 mm |
| Size | 34B |
| Bra Type | Padded |
| Pattern | Plain |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
| Brand | Bodycare |
View Complete details
| Shape | Round |
| Fabric | Polyester |
| Thickness | 10 mm |
| Size | 34C |
| Bra Type | Padded |
| Pattern | Plain |
| Material | HD Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
| Brand | Bodycare |
View Complete details
| Shape | Eye Shape |
| Size | 34 |
| Thickness | 12 mm |
| Bra Type | Padded |
| Material | LDPE Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
| Brand | Bodycare |
View Complete details
| Shape | Round |
| Size | 36 |
| Padding | Padded |
| Thickness | 10 mm |
| Bra Type | Sports |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Pattern | Plain |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Non-Padded |
| Color | Skin |
View Complete details
| Fabric | Foam |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Brand | Bodycare |
| Milan cups ik | 1000 pairs |
View Complete details
| Brand | Bodycare |
| Bra Type | T-Shirt Bra |
| Pattern | Plain |
| Fabric | Polyester |
| Color | White |
View Complete details
| Shape | Round |
| Size | 36 |
| Thickness | 10 mm |
| Bra Type | Sports |
| Fabric | Lycra |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
View Complete details
| Shape | Round |
| Size | 34 |
| Padding | Padded |
| Thickness | 10 mm |
| Bra Type | T-Shirt |
| Pattern | Plain |
| Fabric | Nylon |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
View Complete details
| Shape | Dome |
| Bra Type | Sports |
| Pattern | Plain |
| Fabric | Lycra Cotton |
View Complete details