Maujpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07AYTPK4440P1ZO
Call 08047629287 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 500 Meter
| Foam Type | XLPE |
| Density | 28 kg/m³ |
| Form | Roll |
| Thickness | 8 mm |
| Sheet Size | 1000×2000 mm |
| Brand | Milan |
| Packaging Type | Roll |
| Material | Polyethylene Foam |
| Features | Support your body |
View Complete details
| Form | Sheet |
| Water Absorption | 10 % |
| Brand | e p foam sheet roll |
| Thickness | 50 mm |
| Width | 2000 mm |
| Length | 50 m |
| Color | White |
View Complete details
| Material | Foam |
| Brand | Milan |
| Packing Type | Packet |
| Type | Foam Sheet Pad |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Millimeter
| Brand | Milan |
| Pattern | Plain |
| Material | PU Foam |
| Packaging Type | Packet |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Meter
| Brand | Milan |
| Type | Polyurethane Foam Sheet |
| Packing Type | Roll |
View Complete details
View Complete details