Maujpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07AYTPK4440P1ZO
Call 08047629287 84% Response Rate
Send Enquiry
| Shape | Left Right |
| Fabric | Polyester |
| Size | 36 |
| Thickness | 10 mm |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
View Complete details
| Shape | Round |
| Thickness | 8 mm |
| Size | 36A |
| Bra Type | Padded |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
| Brand | Bodycare |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 600 piece
| Bra Type | Padded |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Pattern | Plain |
| Brand | Milan |
| Shape | Round |
View Complete details
| Shape | Triangle |
| Fabric | Polyester |
| Thickness | 6 mm |
| Size | 34B |
| Bra Type | Padded |
| Pattern | Plain |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
| Brand | Bodycare |
View Complete details
| Size | All Sizes |
| Brand | Bodycare |
| Bra Type | Padded |
| Pattern | Plain |
| Usage/Application | left right soft |
| Fabric | Polyester |
| Color | White |
View Complete details
| Shape | Triangle |
| Fabric | Polyester |
| Thickness | 8 mm |
| Size | 34B |
| Bra Type | Padded |
| Pattern | Plain |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
| Brand | Bodycare |
View Complete details
| Shape | Round |
| Fabric | Polyester |
| Thickness | 8 mm |
| Size | 34B |
| Bra Type | Padded |
| Pattern | Plain |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Non-Padded |
| Color | White |
| Brand | Bodycare |
View Complete details
| Shape | Round |
| Size | 34 |
| Padding | Padded |
| Thickness | 10 mm |
| Bra Type | Sports |
| Pattern | Plain |
| Fabric | Polyester |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Push-up Level 2 |
| Color | Skin |
View Complete details
| Shape | Round |
| Size | 30 |
| Thickness | 6 mm |
| Bra Type | Sports |
| Pattern | Plain |
| Fabric | Nylon |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Non-Padded |
| Color | Skin |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 set
| Size | All Sizes |
| Bra Type | Padded |
| Fabric | Lycra |
| Pattern | Plain |
| Brand | Milan |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 set
| Bra Type | Padded |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Color | BLack |
| Pattern | Plain |
| Brand | Milan |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 set
| Brand | Milan |
| Bra Type | Padded |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Pattern | Plain |
| Strap Material | Nylon |
Backed by rich industry experience and market understanding, we are involved in offering a wide array of products to our valued patrons.
View Complete details
| Bra Type | Padded |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Pattern | Plain |
| Brand | Milan |
| Strap Material | Polyester |
View Complete details
| Bra Type | Padded |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Color | Pink |
| Pattern | Plain |
| Brand | Milan |
| Strap Material | Nylon |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 set
| Shape | Round |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Brand | Milan |
| Pattern | Plain |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 set
| Type | Bra Pad |
| Inner Material | Foam |
| Packing Type | PP Packet |
| Brand | Milan |
View Complete details
| Shape | Round |
| Fabric | Polyester |
| Size | 36 |
| Material | Polyester Foam |
| Thickness | 10 mm |
| Padding Level | Non-Padded |
| Color | Skin |
View Complete details
| Usage/Application | left right bra cups |
| Fabric | Polyester |
| Color | White |
View Complete details
| Shape | Round |
| Fabric | Polyester |
| Size | 34 |
| Thickness | 8 mm |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Non-Padded |
| Color | Skin |
View Complete details
| Bra Type | Padded |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Brand | Milan |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 set
| Bra Type | Padded |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Pattern | Plain |
| Brand | Milan |
| Shape | Triangle |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 set
| Shape | Round |
| Product Type | Bra |
| Pattern | Plain |
| Brand | Milan |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 set
| Packaging Type | Box |
| Inner Material | Foam |
| Outer Material | Lycra Cotton |
| Brand | Milan |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 set
| Type | Bust Pad |
| Pattern | Plain |
| Brand | Milan |
| Outer Material | Hosiery |
View Complete details
| Size | 34 |
| Shape | Round |
| Padding | Padded |
| Fabric | Lycra |
| Pattern | Plain |
| Back Style | i k paid round |
| Bra Type | Sports |
| Closure Type | Front Closure |
View Complete details