Maujpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07AYTPK4440P1ZO
Call 08047629287 84% Response Rate
Send Enquiry
| Shape | Left Right |
| Fabric | Polyester |
| Thickness | 10 mm |
| Size | 36B |
| Bra Type | Padded |
| Pattern | Plain |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | White |
| Brand | Bodycare |
View Complete details
| Shape | Round |
| Fabric | Polyester |
| Thickness | 10 mm |
| Size | 34B |
| Bra Type | Padded |
| Pattern | Plain |
| Material | Spacer Fabric |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | Skin |
| Brand | Bodycare |
View Complete details
| Shape | Triangle |
| Fabric | Polyester |
| Size | 34 |
| Thickness | 10 mm |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Push-up Level 1 |
| Color | Skin |
View Complete details
| Shape | Triangle |
| Fabric | Polyester |
| Size | 36 |
| Thickness | 12 mm |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Lightly Padded |
| Color | White |
View Complete details
| Shape | Round |
| Fabric | Polyester |
| Size | 34 |
| Thickness | 10 mm |
| Material | Polyester Foam |
| Padding Level | Non-Padded |
| Color | Skin |
View Complete details
| Shape | Round |
| Fabric | Polyester |
| Size | 34 |
| Material | Polyester Foam |
| Thickness | 8 mm |
| Padding Level | Non-Padded |
| Color | Skin |
View Complete details
| Style | Sports Bra |
| Shape | Teardrop |
| Padding | Padded |
| Bra Type | Full Figure |
| Fabric | Cotton |
| Pattern | Plain |
| Size (Band) | 34 in (85-90 cm) |
| Cup Size | B |
| Wiring | Underwired |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Bra Size | 36 |
| Shape | U-Shape |
| Bra Type | Padded |
| Brand | Bodycare |
| Cup Size | C |
| Wiring | Wire-Free |
| Coverage | Medium Coverage |
| Fabric | Polyester |
| Pattern | Plain |
| Color | Black |
| Size | 36B |
View Complete details
| Fabric | Polyester |
| Color | Black |
View Complete details